personen

D. Heijting

geboren: -
overleden: -

functies in bovenlokale instellingen

functie: lid
instelling: Gedeputeerd Bestuur van Holland (1802-1805)
van: 04-06-1802 - 31-07-1805
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Raad van Financiën in het Departement Holland
van: 19-07-1805 - 01-06-1807
anderen met deze aanstelling...
functie: assessor
instelling: Landdrost en Assessoren van Maasland (1807-1810)
van: 20-05-1807 - 28-12-1810
anderen met deze aanstelling...
functie: conseiller de préfecture
instelling: Préfet du Département des Bouches-de-la-Meuse (Monden van de Maas)
van: 28-10-1810 - 1811
anderen met deze aanstelling...

Voorlopige aanstelling.