Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

H.M. Hirschfeld


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Hirschfeld
  H.M.
 
  Hans Max
 
  Man
  Dr.
  29-5-1899
  4-11-1961

Functie: Voorzitter
Aantekeningen: Raad voor de Economische Unie (Benelux), 1948

Functie: Lid
Aantekeningen: van de Commissie van Advies nopens de positie van het KIT, 1955

Functie: Regeringscommissaris
vanaf 01-01-1947 tot 14-01-1948
Aantekeningen: in Algemene Dienst, m.n. belast met Duitse zaken, later Marshallhulp

Functie: Regeringscommissaris
vanaf 14-01-1948 tot 15-10-1952
Aantekeningen: voor het Europees Herstelprogramma

Functie: Voorzitter
vanaf 05-1948
Aantekeningen: van de Interdepartementale Werkgroep Reactivering van Indische planters

Functie: Hoge Commissaris
vanaf 14-12-1949 tot 29-08-1950
Aantekeningen: Eerste Hoge Commissaris in Indonesiƫ

Functie: Voorzitter
vanaf 15-10-1952
Aantekeningen: van de Raad van Advies voor het Europese Herstel Programma

Functie: Economisch adviseur
vanaf 15-10-1952
Aantekeningen: van de Nederlandse regering