Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

M.A.M. Klompé


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Klompé
  M.A.M.
 
  Margaretha Albertina Maria
  Marga
  Vrouw
  dr.
  16-8-1912
  28-10-1986

Functie: Presidente
Aantekeningen: van het Comité Priester- en Leken-Missie Activiteiten, 11-11-1963

Functie: Minister van OK&W a.i.
Aantekeningen: 1963

Functie: Lid
Aantekeningen: van de Nederlandse Delegatie naar de Algemene Vergadering(en) van de VN, 1947, 1948, 1949, 1950

Functie: Tweede- Kamerlid
vanaf 12-8-1948 tot 13-10-1956
Aantekeningen: KVP-fractie

Functie: Plv. lid
vanaf 13-8-1949 tot 30-9-1952
Aantekeningen: Consultatieve Assemblée van de Raad van Europa

Functie: Lid
vanaf 10-9-1952 tot 17-10-1956
Aantekeningen: van de Assemblée Commune en van de Assemblée Ad Hoc van de Kolen- en Staalgemeenschap

Functie: Lid
vanaf 10-9-1952 tot 10-3-1953
Aantekeningen: Assemblee ad-hoc ter voorbereiding van EPG-statuut

Functie: Lid
vanaf 14-1-1953 tot 11-12-1954
Aantekeningen: Consultatieve Assemblée van de Raad van Europa

Functie: Plv. lid
vanaf 5-7-1955 tot 26-10-1956
Aantekeningen: Consultatieve Assemblee van de Raad van Europa

Functie: Minister van Maatschappelijk Werk
vanaf 13-10-1956 tot 22-12-1958
Aantekeningen: Kabinet Drees-III

Functie: Minister van Maatschappelijk Werk
vanaf 22-12-1958 tot 19-05-1959
Aantekeningen: Kabinet Beel-II

Functie: Minister van Maatschappelijk Werk
vanaf 19-05-1959 tot 24-07-1963
Aantekeningen: Kabinet-De Quay

Functie: Minister van Cultuur, Recreatie & Maatsch. Werk
vanaf 22-11-1966 tot 05-04-1967
Aantekeningen: Kabinet-Zijlstra

Functie: Minister van Cultuur, Recreatie & Maatsch. Werk
vanaf 05-04-1967 tot 06-07-1971
Aantekeningen: Kabinet-De Jong

Functie: Voorzitter
vanaf 1971 tot 1981
Aantekeningen: sectie Internationale Zaken Raad van Kerken

Functie: Minister van Staat
vanaf 17-07-1971 tot 28-10-1986

Functie: Lid
vanaf 11-09-1972
Aantekeningen: NCO-I namens Nationale Unesco Commissie, 1973,

Functie: Voorzitter
vanaf 1974 tot 1982
Aantekeningen: Nationale UNESCO-commissie

Functie: Lid
vanaf 1974 tot 1977
Aantekeningen: Adviescollege Voorlichting en Bewustwording Ontwikkelingssamenwerking