Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

E.J. Faure


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Faure
  E.J.
 
  Edgar Jean
 
  Man
 
  18-8-1908
  30-3-1988

Functie: Voorzitter
Aantekeningen: van de UNESCO-commissie van Deskundigen, vermeld in F00398, feb. '83 ?? 1972

Functie: President
Aantekeningen: van UNESCO's International Commission for Educational Development Jaartal?? CF Deze commissie is volgens M02344 een commissie van de Wereldbank (1972), dus is Faure hier wel voorzitter van? CF

Functie: Minister van Financiën
vanaf 20-1-1952 tot 8-5-1952
Aantekeningen: Frankrijk

Functie: Minister-president
vanaf 20-1-1952 tot 8-3-1952
Aantekeningen: Franrkijk

Functie: Minister van Financiën
vanaf 28-6-1953 tot 20-1-1955
Aantekeningen: Frankrijk

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 20-1-1955 tot 23-2-1955
Aantekeningen: Frankrijk

Functie: Minister-president
vanaf 23-2-1955 tot 1-2-1956
Aantekeningen: Frankrijk

Functie: Minister
vanaf 8-1-1966 tot 12-7-1968
Aantekeningen: Landbouw van Frankrijk

Functie: Minister
vanaf 12-7-1968 tot 20-6-1969
Aantekeningen: van Onderwijs van Frankrijk

Functie: Minister
vanaf 06-07-1972 tot 28-03-1973
Aantekeningen: Ministre d’État, chargé des Affaires sociales (cabinet Pierre Messme), Frankrijk

Functie: President
vanaf 1973 tot 1978
Aantekeningen: van de Nationale Vergadering Frankrijk