Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

R. Marjolin


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Marjolin
  R.
 
  Robert
 
  Man
 
  27-7-1911
  15-4-1986

Functie: Plaatsvervangend commissaris
vanaf 1946 tot 1948
Aantekeningen: Commissaire Adjoint du Plan

Functie: Secrétaire Général
vanaf 1948 tot 1954
Aantekeningen: de l' Organisation europeenne de Cooperation economique (OEES)

Functie: Voorzitter
vanaf 1956 tot 1957
Aantekeningen: Franse delegatie bij EEG-onderhandelingen

Functie: Lid
vanaf 1-1-1958 tot 1-7-1967
Aantekeningen: Europese Commissie, voor Economie en Financiën.

Functie: Vice-voorzitter
vanaf 1-1-1958 tot 30-6-1967
Aantekeningen: van de Europese Commissie

Documenten