Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

M.J. Keyzer


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Keyzer
  M.J.
 
  Meijer Joseph
  Mike
  Man
 
  15-10-1911
  16-7-1983

Functie: Verbonden
Aantekeningen: aan de economische afdeling van de ambassade in Parijs (1961)

Functie: Handelsraad bij de ambassade
Aantekeningen: in Parijs, 1951

Functie: Zaakgelastigde
Aantekeningen: in Parijs, 1963

Functie: Staatssecretaris Verkeer & Waterstaat
vanaf 22-10-1963 tot 14-04-1965
Aantekeningen: Kabinet-Marijnen

Functie: Lid Tweede Kamer
vanaf 23-02-1967 tot 18-04-1967
Aantekeningen: VVD

Functie: Staatssecretaris Verkeer & Waterstaat
vanaf 18-04-1967 tot 06-07-1971
Aantekeningen: Kabinet-De Jong

Functie: Voorzitter
vanaf 09-1971 tot 01-01-1982
Aantekeningen: A.V.R.O. (Algemene Vereniging Radio-Omroep),