Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

H.L. 's Jacob


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Jacob
  H.L.
  's
  Hendrik Laurentius
  Hans
 
  mr.
  5-4-1906
  29-3-1967

Functie: Lid
Aantekeningen: van de Commissie van Advies nopens de positie van het KIT, 1955

Functie: Commissaris
Aantekeningen: (één van de) van de Nederlandse Spoorwegen, 1950

Functie: Delegatielid
Aantekeningen: Nederlandse delegatie Commissie voor Industriële Contacten, Conseil Tripartite, 1947

Functie: Delegatielid
Aantekeningen: Nederlandse delegatie Commissie voor Landbouwcontacten, Conseil Tripartite, 1946

Functie: Secretaris-generaal
vanaf 19-11-1945 tot 15-10-1950
Aantekeningen: ministerie van Financiën

Functie: Lid
vanaf 1946
Aantekeningen: Sécrétariat Général du Conseil Tripartite, 1947

Functie: Delegatielid
vanaf 01-07-1946
Aantekeningen: Nederlandse delegatie Commissie voor Patenten, Conseil Tripartite

Functie: Minister van Oorlog
vanaf 16-10-1950 tot 15-03-1951
Aantekeningen: in het kabinet Drees-Van Schaik