Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

A. Fanfani


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Fanfani
  A.
 
  Amintore
 
  Man
 
  6-2-1908
  20-11-1999

Functie: Minister van Landbouw
vanaf 26-7-1951 tot 16-7-1953
Aantekeningen: Italië

Functie: Minister-president
vanaf 18-1-1954 tot 8-2-1954
Aantekeningen: Italië (Fanfani I)

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 1-7-1958 tot 15-2-1959
Aantekeningen: Italië

Functie: Minister-president
vanaf 1-7-1958 tot 15-2-1959
Aantekeningen: Italië (Fanfani II)

Functie: Minister-president
vanaf 26-7-1960 tot 21-6-1963
Aantekeningen: Italië (Fanfani III)

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 7-5-1962 tot 29-5-1962
Aantekeningen: Italië

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 23-2-1966 tot 24-6-1968
Aantekeningen: van Italië.

Functie: Minister-president
vanaf 1-12-1982 tot 4-8-1983
Aantekeningen: van Italië (Fanfani IV)

Functie: Minister-president
vanaf 17-4-1987 tot 28-7-1987
Aantekeningen: van Italië (Fanfani V)