Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

S. Korteweg


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Korteweg
  S.
 
  Simon
 
  Man
  Drs.
  18-10-1902
  12-5-1997

Functie: Werkzaam
Aantekeningen: Ministerie van Handel en Nijverheid

Functie: Lid
Aantekeningen: voorbereidende commissie Wereldhandelsconferentie Londen

Functie: Delegatielid
Aantekeningen: Nederlandse delegatie, Raad van Economische Samenwerking, 1946

Functie: Administrateur
vanaf 1-07-1945 tot 01-07-1947
Aantekeningen: Directoraat-generaal van de BEB

Functie: Delegatielid
vanaf 12-1945
Aantekeningen: Nederlandse delegatie voorbereidende commissie oprichting VN

Functie: Delegatielid
vanaf 25-01-1946
Aantekeningen: Nederlandse delegatie Commissie voor Internationale Verdragen, Conseil Tripartite

Functie: Delegatielid
vanaf 25-03-1946
Aantekeningen: Nederlandse delegatie Commissie voor Douaneregelingen, Conseil Tripartite

Functie: Delegatielid
vanaf 09-1946
Aantekeningen: Nederlandse delegatie FAO (Wereldvoedselorganisatie)

Functie: Hoogleraar
vanaf 1-10-1949 tot 09-1973
Aantekeningen: Economische wetenschappen, Rijksuniversiteit Groningen (met onderbreking tussen mei 1959 en september 1963)

Functie: Tweede Kamerlid
vanaf 26-05-1959 tot 05-06-1963