Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

W. Schermerhorn


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Schermerhorn
  W.
 
  Willem
 
 
  prof. dr. ir.
  17-12-1894
  10-3-1977

Functie: Voorzitter
Aantekeningen: studiecommissie Hoger Onderwijsbijstand in Ontwikkelingslanden (commissie-Konigsberger),vermeld in F00398, februari 1973

Functie: Lid
Aantekeningen: van de Commissie van Advies nopens de positie van het KIT, 1955

Functie: Minister-president
vanaf 24-06-1945 tot 03-07-1946

Functie: Voorzitter
vanaf 1946
Aantekeningen: van de Commissie-Generaal voor Indiƫ. In september 1946 werd hij voorgedragen als voorzitter in de Ministerraad

Functie: Lid
vanaf 07-1948 tot 1951
Aantekeningen: van de Tweede Kamer voor de PvdA

Functie: Directeur
vanaf 1951 tot 1965
Aantekeningen: van het Internationaal Instituut voor Luchtkartering in Delft

Functie: Lid
vanaf 1951 tot 1965
Aantekeningen: van de Eerste Kamer voor de PvdA

Functie: Lid NAR
vanaf 22-01-1964 tot 04-06-1969
Aantekeningen: CK: in elk geval in 1965 voorzitter van NAR-werkgroep nr 17 (Aktiviteiten van Universiteiten)