Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

F. van Dam


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Dam
  F.
  van
  Ferdinand
 
 
  prof. dr.
  9-10-1931
 

Functie: Plaatsvervangend lid
Aantekeningen: commissie van Ittersum, 1961

Functie: Voorzitter
Aantekeningen: interdepartementale werkgroep DD2 (1968):

Functie: Lid
Aantekeningen: van de IRHP (interdepartementale Raad voor de Handelspolitiek) 1963

Functie: Ambtenaar
vanaf 1960 tot 1965
Aantekeningen: (referendaris) Bureau Economische Zaken en Regionale Commissies van de Directie Internationale Organisaties, DGPZ,ministerie van Buitenlandse Zaken (onder van Eldik)

Functie: Buitengewoon hoogleraar
vanaf 1964 tot 1979
Aantekeningen: Rijksuniversiteit Groningen, Internationale Economische betrekkingen

Functie: Lid
vanaf 16-10-1964 tot 1970
Aantekeningen: (en secretaris) van de Coördinatie Commissie inzake hulpverlening aan minder ontwikkelde landen, ook 1965

Functie: Hoofd
vanaf 1965 tot 1975
Aantekeningen: (hoofdadministrateur) Bureau Beleidsvoorbereiding tevens Secretariaat Adviesraad, DGIS, ministerie van Buitenlandse Zaken (DGIS/SA).

Functie: Lid
vanaf 06-05-1965
Aantekeningen: Interdepartementale commissie van Advies nopens Welvaartsplannen van de Nederlandse Antillen en de Interdepartementale Commissie voor Tienjarenplan Suriname

Functie: Voorzitter
vanaf 1972 tot 1976
Aantekeningen: van de subcommissie Algemene Ontwikkelingssamenwerking van de coördinatiecommissie inzake Hulpverlening aan Minder Ontwikkelde Landen, 1972.

Functie: Voorzitter
vanaf 1976 tot 1978
Aantekeningen: Nederlandse sectie CONS(of tot eind 1977?)

Functie: Chef
vanaf 1976 tot 1977
Aantekeningen: directie Ontwikkelingssamenwerking Suriname, DGIS, ministerie van Buitenlandse Zaken

Functie: Voorzitter
vanaf 25-04-1977 tot 31-01-1979
Aantekeningen: RAWOO, daarna lid

Functie: Hoofd
vanaf 1978 tot 01-12-1982
Aantekeningen: Bureau Beleidsvoorbereiding tevens Secretariaat Adviesraad, DGIS, ministerie van Buitenlandse Zaken (DGIS/SA).

Functie: Hoogleraar
vanaf 1979 tot 1991
Aantekeningen: Internationale Economische Betrekkingen, Institute of Social Studies

Functie: Plv DGIS
vanaf 17-01-1979 tot 01-12-1982
Aantekeningen: (plv. DGIS/SA), ministerie van Buitenlandse Zaken

Functie: Voorzitter
vanaf 01-04-1980 tot 01-11-1982
Aantekeningen: Nederlandse sectie CONS,

Functie: Executive Director
vanaf 01-11-1982 tot 1986
Aantekeningen: Wereldbank, Washington (bewindvoerder),

Functie: Hoofd
vanaf 1986 tot 1988
Aantekeningen: Bureau Beleidsvoorbereiding tevens Secretariaat Adviesraad, DGIS, ministerie van Buitenlandse Zaken (DGIS/SA).

Functie: Plv DGIS
vanaf 1986 tot 1988
Aantekeningen: (plv. DGIS/RA), ministerie van Buitenlandse Zaken

Functie: Lid
vanaf 1987 tot 1993
Aantekeningen: Committee for Development Planning, VN

Functie: Toegevoegd
vanaf 1988 tot 1991
Aantekeningen: DGIS

Functie: Hoogleraar
vanaf 1989 tot 1991
Aantekeningen: Internationale Economische Betrekkingen, Universiteit Leiden

Functie: Ambassadeur
vanaf 1991 tot 1996
Aantekeningen: OESO te Parijs,

Documenten