Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

H. Christophersen


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Christophersen
  H.
 
  Henning
 
  Man
 
  8-11-1939
 

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 30-08-1978 tot 26-10-1979
Aantekeningen: van Denemarken

Functie: Minister van Financiƫn
vanaf 10-09-1982 tot 23-07-1984
Aantekeningen: van Denemarken

Functie: Lid Europese Commissie
vanaf 1985 tot 1995
Aantekeningen: Economische en Financiƫle Zaken.

Functie: Vice-president
vanaf 1985 tot 1995
Aantekeningen: Europese Commissie