Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

D. Hammarskjöld


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Hammarskj√∂ld
  D.
 
  Dag
 
 
 
  29-7-1905
  18-9-1961

Functie: Minister ZP
vanaf 1951 tot 1953
Aantekeningen: 'Staatsraad', Zweden

Functie: Secretaris-generaal
vanaf 10-04-1953 tot 18-09-1961
Aantekeningen: van de VN