Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

K.G. Kiesinger


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Kiesinger
  K.G.
 
  Kurt Georg
 
  Man
 
  6-4-1904
  9-3-1988

Functie: Lid
Aantekeningen: juridische commissie Schuman-plan, 1950.

Functie: Lid Bondsdag
vanaf 1949 tot 1958
Aantekeningen: voor de CDU

Functie: Lid
vanaf 7-8-1950 tot 1-4-1961
Aantekeningen: Consultatieve Assemblee van de Raad van Europa, 1952

Functie: Minister-president
vanaf 1958 tot 16-12-1966
Aantekeningen: van Baden-W├╝rttemberg

Functie: Bondskanselier
vanaf 01-12-1966 tot 21-10-1969
Aantekeningen: BRD

Functie: Lid Bondsdag
vanaf 1969 tot 1980

Functie: Plv. lid
vanaf 22-1-1970 tot 1-10-1971
Aantekeningen: Consultatieve Assemblee van de Raad van Europa