personen

mr. Arnoldus Brocx

geboren: 26-08-1779 te Waalre
overleden: 22-01-1861 te 's-Gravenhage

bronnen voor de persoonsgegevens

Koppen, P.J. van en J. ten Kate, De Hoge Raad in persoon. Benoemingen in de Hoge Raad der Nederlanden 1838-2002 (Deventer 2003) 205.

Nederlandsche Leeuw, De ('s-Gravenhage 1883-) 39 (1957) 42.

functies in bovenlokale instellingen

functie: commies
instelling: Ministerie van Binnenlandse Zaken (1)
van: 13-04-1807 - 02-1808
anderen met deze aanstelling...

Voorlopige aanstelling.

functie: chef de bureau
instelling: Ministerie van Binnenlandse Zaken (1)
van: 23-02-1808 - 05-1809
anderen met deze aanstelling...
functie: chef de bureau
instelling: Ministerie van Eredienst en Binnenlandse Zaken
van: 05-1809 - 12-1809
anderen met deze aanstelling...
functie: chef de bureau
instelling: Ministerie van Binnenlandse Zaken (2)
van: 01-1810 - 12-1810
anderen met deze aanstelling...
functie: commissaris
instelling: Departement van Binnenlandse Zaken (1813-1861)
van: 25-02-1815 - 16-12-1823
anderen met deze aanstelling...

In 1814 reeds fungerend commissaris.

functie: referendaris
instelling: Departement van Binnenlandse Zaken (1813-1861)
van: 16-12-1823 - 26-03-1826
anderen met deze aanstelling...
functie: administrateur
instelling: Departement van Binnenlandse Zaken (1813-1861)
van: 26-03-1826 - 01-11-1828
anderen met deze aanstelling...
functie: raadadviseur
instelling: Departement van Binnenlandse Zaken (1813-1861)
van: 01-11-1828 - 29-12-1829
anderen met deze aanstelling...
functie: secretaris-generaal
instelling: Departement van Waterstaat, Nationale Nijverheid en Koloniën (1830-1831)
van: 29-12-1829 - 12-07-1830
anderen met deze aanstelling...
functie: secretaris-generaal
instelling: Departement van Nationale Nijverheid en Koloniën (1824-1833)
van: 12-07-1830 - 12-10-1833
anderen met deze aanstelling...
functie: secretaris-generaal
instelling: Departement van Koloniën (1814-1861)
van: 12-10-1833 - 01-06-1838
anderen met deze aanstelling...
functie: minister a.i.
instelling: Departement van Koloniën (1814-1861)
van: 01-01-1834 - 30-05-1834
anderen met deze aanstelling...
functie: griffier
instelling: Hoge Raad (1838-1861)
van: 01-06-1838 - 01-01-1856
anderen met deze aanstelling...