personen

Abraham Fran├žois Tinne

geboren: ca. 1771
overleden: -

functies in bovenlokale instellingen

functie: commies expediteur
instelling: Nationale Kanselarij (Secretarie Eerste Kamer Vertegenwoordigend Lichaam)
van: 08-05-1799 - 20-01-1802
anderen met deze aanstelling...
functie: commies
instelling: Staatsraad (Raadpensionaris)
van: 06-05-1805 - 1806
anderen met deze aanstelling...

Definitief aangesteld op 29 juli 1805.

functie: commies
instelling: Staatsraad (Koninkrijk)
van: 17-07-1806 -
anderen met deze aanstelling...
functie: chef de bureau
instelling: Koninklijke Secretarie
van: 28-01-1808 - 07-1810
anderen met deze aanstelling...