personen

Claes Kan

geboren: -
overleden: -

lid Raad van Leeuwarden (1649 - 1652). lid Raad van Leeuwarden (1654 - 1656). lid Vroedschap van Leeuwarden (1657 - 1679).

bron voor de persoonsgegevens

Leeuwarder Historische Reeks 6 (1997) 280-284.

functies in bovenlokale instellingen

functie: ordinaris gedeputeerde
instelling: Staten-Generaal der Verenigde Nederlandse Provinciën (1588-1796)
van: 01-05-1661 - 30-04-1663
namens: Friesland, Steden
anderen met deze aanstelling...

Vijfde ordinaris gedeputeerde.

functie: ordinaris gedeputeerde
instelling: Staten-Generaal der Verenigde Nederlandse Provinciën (1588-1796)
van: 01-05-1665 - 30-04-1667
namens: Friesland, Steden
anderen met deze aanstelling...
functie: ordinaris gedeputeerde
instelling: Staten-Generaal der Verenigde Nederlandse Provinciën (1588-1796)
van: 01-05-1672 - 30-04-1673
namens: Friesland, Steden
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Gedeputeerde Staten van Friesland (1577-1795)
van: 03-05-1676 - 31-10-1677
namens: Steden, Leeuwarden
anderen met deze aanstelling...