personen

mr. Fredrik Henrik Raeber

geboren: 08-1761 te Apeldoorn
overleden: 30-03-1825 te Utrecht

bronnen voor de persoonsgegevens

Brood, P. e.a. ed., Homines novi. De eerste volksvertegenwoordigers van 1795 (Amsterdam 1993) 459.

Kok, G. Chr., In dienst van het recht. Uit de geschiedenis van het gerechtshof te 's-Gravenhage en de daaraan voorafgegane hoven (1428-heden) (Hilversum 2005) 289.

Wissing, P.W. van, De eerste volksvertegenwoordigers van Gelderland in 1795 (Amsterdam, 1996) 222.

functies in bovenlokale instellingen

functie: lid
instelling: Staten (Provisionele Representanten) van het Kwartier van de Veluwe
van: 03-03-1795 - 01-12-1795
namens: Arnhem
anderen met deze aanstelling...
functie: gedeputeerde
instelling: Staten-Generaal der Verenigde Nederlandse Provinciƫn (1588-1796)
van: 30-03-1795 - 01-03-1796
namens: Gelderland
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Provinciaal College van Politie, Financie en Algemeen Welzijn van Gelderland
van: 13-06-1796 - 02-1798
namens: Kwartier van de Veluwe
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Hoge Militaire Vierschaar (2)
van: 25-06-1802 - 08-06-1803
anderen met deze aanstelling...
functie: secretaris
instelling: Secretaris van Staat, Departement van Oorlog
van: 08-06-1803 - 29-04-1805
anderen met deze aanstelling...
functie: secretaris
instelling: Secretaris van Staat voor de Zaken van Oorlog
van: 21-05-1805 - 12-07-1806
anderen met deze aanstelling...
functie: chef de bureau
instelling: Staatsraad (Koninkrijk)
van: 16-11-1807 - 14-12-1807
anderen met deze aanstelling...
functie: secretaris-generaal
instelling: Staatsraad (Koninkrijk)
van: 14-12-1807 - 13-06-1809
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Hoge Militaire Vierschaar (2)
van: 13-06-1809 - 06-07-1810
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Hoge Militaire Vierschaar in Holland
van: 16-07-1810 - 01-03-1811
anderen met deze aanstelling...
functie: conseiller
instelling: Cour ImpƩriale en Hollande
van: 01-03-1811 - 04-12-1813
anderen met deze aanstelling...
functie: raadsheer
instelling: Hoog Gerechtshof (1813-1838)
van: 01-12-1813 - 28-07-1814
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Hoog Militair Gerechtshof (1814-1861)
van: 17-10-1814 - 30-03-1825
anderen met deze aanstelling...