personen

mr. Floris Adriaan baron van Hall

geboren: 15-05-1791 te Amsterdam
overleden: 29-03-1866 te 's-Gravenhage

opmerkingen

Adelstitel: 1856.

bronnen voor de persoonsgegevens

Felius, H. van en H.J. Metselaars, Noordhollandse Statenleden 1840-1919 ('s-Gravenhage [z.jr.]) 144.

Nederland's Adelsboek ('s-Gravenhage 1903-) 84 (1994) 99.

Nieuw Nederlandsch Biografisch Woordenboek. P.C. Molhuysen en P.J. Blok ed. (10 dln., Leiden 1911-1937) VII, 517.

functies in bovenlokale instellingen

functie: lid
instelling: Provinciale Staten van Holland (1814-1840)
van: 03-07-1832 - 01-07-1839
namens: Meerkerk, landelijke stand
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Provinciale Staten van Noord-Holland (1840-1861)
van: 22-12-1840 - 18-09-1848
namens: Amsterdam, stedelijke stand
anderen met deze aanstelling...
functie: minister
instelling: Departement van Justitie (1815-1861)
van: 31-03-1842 - 07-03-1844
anderen met deze aanstelling...
functie: minister a.i.
instelling: Departement van Financiën (1813-1861)
van: 22-09-1843 - 07-03-1844
anderen met deze aanstelling...
functie: minister
instelling: Departement van Financiën (1813-1861)
van: 07-03-1844 - 31-12-1847
anderen met deze aanstelling...
functie: minister van staat

van: 31-12-1847 -
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Tweede Kamer der Staten-Generaal (1815-1861)
van: 15-02-1849 - 19-04-1853
namens: Amsterdam
anderen met deze aanstelling...
functie: minister
instelling: Departement van Buitenlandse Zaken (1813-1861)
van: 19-04-1853 - 01-07-1856
anderen met deze aanstelling...
functie: minister a.i.
instelling: Departement van Financiën (1813-1861)
van: 06-01-1854 - 01-05-1854
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Tweede Kamer der Staten-Generaal (1815-1861)
van: 21-09-1858 - 23-02-1860
namens: Hoorn
anderen met deze aanstelling...
functie: minister a.i.
instelling: Departement van Buitenlandse Zaken (1813-1861)
van: 23-02-1860 - 08-03-1860
anderen met deze aanstelling...
functie: minister
instelling: Departement van Financiën (1813-1861)
van: 23-02-1860 - 23-02-1861
anderen met deze aanstelling...
functie: waarnemend minister
instelling: Departement van Buitenlandse Zaken (1813-1861)
van: 08-03-1860 - 04-04-1860
anderen met deze aanstelling...

Benoemingsbesluit: 'waarneming van het departement', zolang de benoemde J.P.J.A. van Zuylen van Nijevelt nog niet aanwezig was.