personen

D.C. Bacot

geboren: -
overleden: -

functies in bovenlokale instellingen

functie: klerk
instelling: Vertegenwoordigend Lichaam (2) (juli 1798-oktober 1801)
van: 03-11-1798 - 20-02-1802
anderen met deze aanstelling...

Bij de Tweede Kamer van het Vertegenwoordigend Lichaam.

functie: commies expediteur
instelling: Zeeraad
van: 1802 - 05-1805
anderen met deze aanstelling...
functie: commies expediteur
instelling: Secretaris van Staat voor de Financiƫn
van: 25-04-1806 - 06-1806
anderen met deze aanstelling...
functie: chef de bureau
instelling: Ministerie van Financiƫn
van: 22-06-1808 -
anderen met deze aanstelling...