personen

Frans Fransz.

geboren: -
overleden: -

lid Vroedschap van Dokkum ( - ).

functies in bovenlokale instellingen

functie: lid
instelling: Gedeputeerde Staten van Friesland (1577-1795)
van: 1600 - 30-03-1603
namens: Steden, Dokkum
anderen met deze aanstelling...
functie: gecommitteerde
instelling: Admiraliteit in Friesland (1596-1795)
van: 01-05-1605 - 23-04-1607
namens: Friesland, Steden
anderen met deze aanstelling...

Aanvang: ingangsdatum.

functie: lid
instelling: Gedeputeerde Staten van Friesland (1577-1795)
van: 18-03-1611 - 1613
namens: Steden, Dokkum
anderen met deze aanstelling...
functie: gecommitteerde
instelling: Raad van State (1588-1795)
van: 04-06-1614 - 16-05-1616
namens: Friesland
anderen met deze aanstelling...
functie: ordinaris gedeputeerde
instelling: Staten-Generaal der Verenigde Nederlandse Provinciƫn (1588-1796)
van: 01-05-1616 - 23-07-1616
namens: Friesland, Steden
anderen met deze aanstelling...

Beƫindiging waarschijnlijk door overlijden; hij was althans op 23 juli 1616 voor het laatst aanwezig; zijn opvolger Jan Nanninga was op 6 maart 1617 voor het eerst aanwezig.