personen

J.P. Scheffer

geboren: -
overleden: 08-1842

functies in bovenlokale instellingen

functie: tweede commies notularis
instelling: Agentschap van Inwendige Politie en Waterstaat
van: 28-06-1800 - 31-08-1802
anderen met deze aanstelling...
functie: eerste commies
instelling: Secretaris van Staat voor de Zaken van Oorlog
van: 05-1805 - 21-03-1806
anderen met deze aanstelling...
functie: commies-notularis
instelling: Secretaris van Staat voor de Zaken van Oorlog
van: 21-03-1806 - 06-1806
anderen met deze aanstelling...
functie: chef generaal secretariaat
instelling: Ministerie van Oorlog
van: 29-07-1807 -
anderen met deze aanstelling...
functie: secretaris
instelling: Departement van Oorlog (1813-1861)
van: 17-06-1815 - 16-12-1823
anderen met deze aanstelling...
functie: secretaris-generaal
instelling: Departement van Oorlog (1813-1861)
van: 16-12-1823 - 08-1842
anderen met deze aanstelling...