personen

mr.dr. Daniƫl Veegens

geboren: 21-05-1800 te Haarlem
overleden: 18-04-1884 te 's-Gravenhage

functies in bovenlokale instellingen

functie: griffier
instelling: Tweede Kamer der Staten-Generaal (1815-1861)
van: 08-03-1847 - 15-11-1881
anderen met deze aanstelling...

Op 3 maart gekozen en op 8 maart 1847 de eed afgelegd en begonnen.