personen

mr. Adriaan Uyttenhoven

geboren: -
overleden: -

functies in bovenlokale instellingen

functie: commies-griffier
instelling: Tweede Kamer der Staten-Generaal (1815-1861)
van: 16-05-1849 - 05-11-1851
anderen met deze aanstelling...

Op 15-5-1849 gekozen, 16-5-1849 be├źdigd en begonnen.

functie: referendaris
instelling: Departement van Financi├źn (1813-1861)
van: 04-11-1851 - 21-06-1863
anderen met deze aanstelling...