personen

mr. Pieter Daniel Eugenius MacPherson

geboren: 04-04-1792 te Duinkerken
overleden: 19-01-1846 te Maastricht

functies in bovenlokale instellingen

functie: referendaris tweede klasse
instelling: Raad van State (1814-1861)
van: 08-01-1821 - 09-05-1826
anderen met deze aanstelling...
functie: referendaris eerste klasse
instelling: Raad van State (1814-1861)
van: 09-05-1826 - 15-06-1838
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Raad van State (1814-1861)
van: 19-06-1838 - 28-11-1845
anderen met deze aanstelling...
functie: gouverneur

van: 22-11-1845 - 19-01-1846
namens: Limburg
anderen met deze aanstelling...

Op 13-12-1845 in functie getreden.