personen

R. Bosma

geboren: -
overleden: -

functies in bovenlokale instellingen

functie: hoofdcommies
instelling: Secretaris van Staat voor de Financiën
van: - 07-1805
anderen met deze aanstelling...
functie: commies
instelling: Agentschap van Financiën
van: 11-04-1799 - 01-07-1800
anderen met deze aanstelling...
functie: eerste commies
instelling: Agentschap van Financiën
van: 01-07-1800 -
anderen met deze aanstelling...
functie: hoofdcommies
instelling: Thesaurier-Generaal en Raden van Financiën
van: 1801 - 1805
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Raad van Financiën in het Departement Friesland
van: 19-07-1805 - 05-1807
anderen met deze aanstelling...
functie: commissaris
instelling: Generale Directie der Indirecte Belastingen (1815-1818)
van: 1816 - 19-02-1818
anderen met deze aanstelling...

Bosma was hoofdinspecteur. Aanvangsjaar onzeker.