Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

L. Ginjaar


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Ginjaar
  L.
 
  Leendert
 
  Man
  Dr.
  28-5-1928
  17-9-2003

Functie: Minister van Volksgezondheid en Milieuhygiƫne
vanaf 19-12-1977 tot 11-09-1981
Aantekeningen: Van Agt-I

Functie: Lid Eerste Kamer
vanaf 25-08-1981 tot 10-06-2003
Aantekeningen: voor de VVD