Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

P. Schoenmaker


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Schoenmaker
  P.
 
 
 
 
  dr.
 
 

Functie: Vertegenwoordiger
Aantekeningen: van het Centraal Orgaan voor de Economische Betrekkingen met het Buitenland, 1965

Functie: Directeur
Aantekeningen: Centraal Instituut voor Industrie-ontwikkeling, 1949

Functie: Lid
vanaf 1960
Aantekeningen: in december 1960 van de Commissie Ontwikkelingslanden van het Verbond van Nederlandse Werkgeversverbonden

Functie: Algemeen adviseur
vanaf 1960
Aantekeningen: van D.A.F. N.V.

Functie: Directeur
vanaf 1964
Aantekeningen: van Van Doorne's Automobielfabrieken N.V.

Functie: Lid
vanaf 1964
Aantekeningen: in september 1964 van de Commissie Ontwikkelingslanden van de Raad van Nederlandse Werkgeversverbonden. Ook januari 1964.

Functie: Lid
vanaf 04-01-1965 tot 21-01-1965
Aantekeningen: van de delegatie naar Kameroen, Ivoorkust en Senegal o.l.v. Andriessen

Functie: Lid NAR
vanaf 26-03-1969 tot 01-10-1971
Aantekeningen: & directeur van DAF