personen

J.H. Ising

Ook bekend als Issing.

geboren: -
overleden: -

functies in bovenlokale instellingen

functie: klerk
instelling: Agentschap van Oorlog
van: 25-07-1801 -
anderen met deze aanstelling...
functie: klerk
instelling: Raad van Oorlog
van: 1802 - 14-06-1803
anderen met deze aanstelling...
functie: klerk
instelling: Staatsraad (Raadpensionaris)
van: 06-01-1805 -
anderen met deze aanstelling...

Definitief aangesteld op 29 juli 1805.

functie: commies
instelling: Staatsraad (Raadpensionaris)
van: 10-06-1806 - 08-07-1806
anderen met deze aanstelling...
functie: commies
instelling: Staatsraad (Koninkrijk)
van: 08-07-1806 -
anderen met deze aanstelling...
functie: chef generaal secretariaat
instelling: Ministerie van Binnenlandse Zaken (1)
van: 23-02-1808 - 05-1809
anderen met deze aanstelling...
functie: chef generaal secretariaat
instelling: Ministerie van Eredienst en Binnenlandse Zaken
van: 05-1809 - 12-1809
anderen met deze aanstelling...
functie: chef generaal secretariaat
instelling: Ministerie van Binnenlandse Zaken (2)
van: 01-1810 - 12-1810
anderen met deze aanstelling...