personen

mr. Willem Six van Oterleek

heer van Oterleek.

geboren: 1761
overleden: 1811

bronnen voor de persoonsgegevens

Schutte, O., De orde van de Unie. Werken uitgegeven door het Koninklijk Nederlands Genootschap voor geslacht- en wapenkunde, IX (Zutphen, 1985) 59.

Schutte, O., Repertorium der Nederlandse vertegenwoordigers, residerende in het buitenland 1584-1810 ('s-Gravenhage, 1976) 295.

functies in bovenlokale instellingen

functie: lid
instelling: Staatsraad (Raadpensionaris)
van: 01-05-1805 - 21-06-1806
anderen met deze aanstelling...
functie: lid (in gewone dienst)
instelling: Staatsraad (Koninkrijk)
van: 21-06-1806 - 11-12-1807
anderen met deze aanstelling...

Gecontinueerd 1 januari 1807.

functie: eerste president van de staatsraad
instelling: Staatsraad (Koninkrijk)
van: 11-12-1807 - 08-01-1808
anderen met deze aanstelling...

Op 14 december 1807 benoemd voor 1808, maar op 8 januari 1808 benoemd tot ambassadeur in Rusland.