personen

Abraham Roorda

geboren: -
overleden: -

functies in bovenlokale instellingen

functie: lid
instelling: Gedeputeerde Staten van Friesland (1577-1795)
van: 26-05-1609 - 28-01-1614
namens: Oostergo, Idaarderadeel
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Gedeputeerde Staten van Friesland (1577-1795)
van: 23-03-1616 - 28-03-1621
namens: Oostergo, Idaarderadeel
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Gedeputeerde Staten van Friesland (1577-1795)
van: 11-04-1623 - 30-03-1626
namens: Oostergo, Idaarderadeel
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Gedeputeerde Staten van Friesland (1577-1795)
van: 12-03-1635 - 22-05-1637
namens: Oostergo, Idaarderadeel
anderen met deze aanstelling...

Beƫindiging mogelijk eerder door overlijden.