personen

Johannes Badon Ghijben

geboren: 1764
overleden: 1831

functies in bovenlokale instellingen

functie: secretaris ad interim der Financie
instelling: Provinciaal College van Politie, Financie en Algemeen Welzijn van Gelderland
van: 27-02-1796 - 17-02-1798
anderen met deze aanstelling...
functie: lid
instelling: Raad van Financiën
van: 07-05-1805 - 07-1806
anderen met deze aanstelling...
functie: raad
instelling: Ministerie van Financiën
van: 17-07-1806 - 1810
anderen met deze aanstelling...
functie: chef divisie
instelling: Ministerie van Financiën
van: 22-06-1808 - 12-1810
anderen met deze aanstelling...