Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

F. Kupers


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Kupers
  F.
 
  Frits
 
  Man
  drs.
  28-1-1921
 

Functie: Lid
Aantekeningen: van de Raad van Bestuur voor het Europees Herstel Programma, 1954

Functie: Werkzaam
vanaf 15-6-1951 tot 1-11-1952
Aantekeningen: bij het Bureau van de Regeringscommissaris voor het Economische en Militaire Hulpprogramma, ministerie van Economische Zaken

Functie: Referendaris
vanaf 1-11-1952 tot 1-1-1954
Aantekeningen: Afdeling Economische en Statistische Zaken, Directie Economische Aangelegenheden ((DEA/ES), ministerie van Buitenlandse Zaken

Functie: Hoofd
vanaf 1-1-1954 tot 1-9-1956
Aantekeningen: Afdeling Economische en Statistische Zaken, Directie Economische Aangelegenheden ((DEA/ES), ministerie van Buitenlandse Zaken

Functie: Sous-chef
vanaf 1-9-1957 tot 1-1-1959
Aantekeningen: van de Directie Economische Aangelegenheden, Buitenlandse Zaken

Functie: Hoofd
vanaf 1-1-1959 tot 1961
Aantekeningen: van het Bureau Economische en Statistische Aangelegenheden (DVO/ES)

Functie: Sous-chef
vanaf 1-1-1959 tot 1961
Aantekeningen: van de Directie Vrijhandelszone en OEES (DVO), ministerie van Buitenlandse Zaken

Functie: Ambassaderaad
vanaf 1961 tot 1969
Aantekeningen: bij de Permanente Vertegenwoordiging van Nederland bij de OESO in Parijs

Functie: Gevolmachtigd minister
vanaf 1969 tot 1973
Aantekeningen: te Washington