Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

C. Staf


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Staf
  C.
 
  Cornelis
  Kees
  Man
  ir.
  23-5-1905
  10-9-1973

Functie: Voorzitter
Aantekeningen: Commissie Zuivelhulp Landbouwschap en Produktschap voor Zuivel, 1968-1969

Functie: Voorzitter
Aantekeningen: van de Commissie Ontwikkelingshulp van het Landbouwschap (1963, 1964)

Functie: Directeur-generaal van de Landbouw
vanaf 1-5-1947 tot 5-3-1951
Aantekeningen: LVV

Functie: Minister van Oorlog/M. van Marine
vanaf 15-03-1951 tot 02-09-1952
Aantekeningen: kabinet Drees 1

Functie: Minister van Oorlog/M. van Marine
vanaf 02-09-1952 tot 13-10-1956
Aantekeningen: kabinet Drees 2

Functie: Minister van Overzeese Rijksdelen a.i.
vanaf 13-10-1956 tot 16-02-1957
Aantekeningen: kabinet Drees 3

Functie: Minister van Zaken Overzee a.i.
vanaf 13-10-1956 tot 16-02-1957
Aantekeningen: kabinet Drees 3

Functie: Minister van Oorlog/M. van Marine
vanaf 13-10-1956 tot 22-12-1958
Aantekeningen: kabinet Drees 3

Functie: Minister van Landb., Viss. En Voedselvoorz. a.i.
vanaf 01-01-1958 tot 11-01-1958
Aantekeningen: kabinet Drees 3

Functie: Minister van Landb., Viss. En Voedselvoorz.
vanaf 22-12-1958 tot 18-5-1959

Functie: Minister van Oorlog/M. van Marine
vanaf 22-12-1958 tot 19-05-1959
Aantekeningen: kabinet Beel 2

Functie: President-directeur
vanaf 1961 tot 1970
Aantekeningen: van de Heidemij, (Was tot 1940 ook al directeur bij de Heidemij)

Functie: Vice-voorzitter
vanaf 1964
Aantekeningen: in september 1964 van de Commissie Ontwikkelingslanden van de Raad van Nederlandse Werkgeversverbonden. Ook 22 januari 1964.

Functie: Lid NAR
vanaf 22-01-1964 tot 1974
Aantekeningen: Ook lid NAR in 1968