Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

R.J. Nelissen


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Nelissen
  R.J.
 
  Roelof Johannes
 
  Man
  mr.
  4-4-1931
 

Functie: Lid Tweede Kamer
vanaf 05-06-1963 tot 14-01-1970
Aantekeningen: voor KVP

Functie: Minister van Economische Zaken
vanaf 14-01-1970 tot 06-07-1971
Aantekeningen: kabinet De Jong, opvolger van L. de Block

Functie: Minister van Financiƫn
vanaf 06-07-1971 tot 11-05-1973
Aantekeningen: Kabinet Biesheuvel

Functie: Minister
vanaf 06-07-1971 tot 28-01-1972
Aantekeningen: minister belast met coƶrdinatie van aangelegenheden Suriname en de Nederlandse Antillen

Functie: Vice minister-president
vanaf 06-07-1971 tot 11-05-1973
Aantekeningen: Kabinet Biesheuvel I en II

Functie: Lid
vanaf 1974 tot 1979
Aantekeningen: Raad van Bestuur Amsterdam-Rotterdam Bank N.V.

Functie: Vice-voorzitter
vanaf 1979 tot 1983
Aantekeningen: Raad van Bestuur Amsterdam-Rotterdam Bank N.V

Functie: Voorzitter
vanaf 1983 tot 1991
Aantekeningen: Raad van Bestuur Amsterdam-Rotterdam Bank N.V