Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

B.J. Udink


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Udink
  B.J.
 
  Berend Jan
 
  Man
  Drs.
  12-2-1926
 

Functie: Directeur
vanaf 1963 tot 1967
Aantekeningen: van de Centrale Kamer van Handelsbevordering (overkoepeling van de regionale instituten)

Functie: Lid NAR
vanaf 22-01-1964 tot 12-04-1967

Functie: Voorzitter
vanaf 1967 tot 1971
Aantekeningen: van de Coördinatie Commissie inzake Hulpverlening aan Minder Ontwikkelde Landen,

Functie: Minister Zonder Portefeuille
vanaf 05-04-1967 tot 06-07-1971
Aantekeningen: [belast met de aangelegenheden betreffende de hulp aan ontwikkelingslanden], Kabinet-De Jong

Functie: Minister van Volkshuisvesting & RO
vanaf 06-07-1971 tot 20-07-1972
Aantekeningen: Kabinet-Biesheuvel I

Functie: Minister van Verkeer en Waterstaat
vanaf 20-07-1972 tot 11-05-1973
Aantekeningen: Kabinet-Biesheuvel II

Functie: Minister van Volkshuisvesting & RO
vanaf 20-07-1972 tot 11-05-1973
Aantekeningen: Kabinet-Biesheuvel II

Functie: Lid
vanaf 1973 tot 1978
Aantekeningen: Raad van Bestuur OGEM Holding BV

Functie: Voorzitter
vanaf 1978 tot 1-3-1980
Aantekeningen: Raad van Bestuur OGEM