Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

E. Schaus


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Schaus
  E.
 
  Eguène
 
  Man
 
  12-5-1915
  29-3-1978

Functie: Parlementslid
Aantekeningen: Luxemburg, 1952

Functie: Lid
vanaf 10-9-1952 tot 9-3-1953
Aantekeningen: Assemblee ad-hoc ter voorbereiding van EPG-statuut

Functie: Minister van Defensie
vanaf 2-3-1959 tot 15-7-1964
Aantekeningen: Luxemburg

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 6-3-1959 tot 15-7-1964
Aantekeningen: Luxemburg

Functie: Minister van Justitie
vanaf 6-2-1969 tot 15-6-1974
Aantekeningen: Luxemburg

Functie: Minister van Defensie
vanaf 6-2-1969 tot 15-6-1974
Aantekeningen: Luxemburg