Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

G. Thorn


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Thorn
  G.
 
  Gaston
 
  Man
 
  3-9-1928
  26-8-2007

Functie: Voorzitter
vanaf 1969
Aantekeningen: van de Raad bij de zitting 27-28 januari 1969 van de EEG

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 6-2-1969 tot 22-11-1980
Aantekeningen: van Luxemburg

Functie: Minister-president
vanaf 15-06-1974 tot 19-07-1979
Aantekeningen: Luxemburg

Functie: Minister
vanaf 16-07-1979 tot 03-03-1980
Aantekeningen: van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel, Coƶperatie, Economie, Middenstand en Justitie

Functie: Vice-premier
vanaf 16-07-1979 tot 22-11-1980
Aantekeningen: van Luxemburg

Functie: Minister
vanaf 03-03-1980 tot 22-11-1980
Aantekeningen: minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel, Coƶperatie, Landbouw, Middenstand en Justitie

Functie: Voorzitter
vanaf 20-1-1981 tot 6-1-1985
Aantekeningen: Europese Commissie

Documenten