Nederland en de Europese integratie, 1950-1986

 
English | Nederlands

G. Pella


Achternaam:
Voorletters:
Tussenvoegsel:
Voornaam:
Roepnaam:
Geslacht:
Titulatuur:
Geboortedatum:
Sterfdatum:
  Pella
  G.
 
  Giuseppe
 
  Man
 
  18-4-1902
  31-5-1981

Functie: Minister van Schatkist
vanaf 23-05-1948 tot 26-07-1951
Aantekeningen: van Italië.

Functie: Minister van Begroting
vanaf 23-5-1948 tot 18-1-1954
Aantekeningen: Italië

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 17-8-1953 tot 12-1-1954
Aantekeningen: van Italië.

Functie: Minister-president
vanaf 17-8-1953 tot 12-1-1954
Aantekeningen: van Italië

Functie: Voorzitter
vanaf 12-1954 tot 1956
Aantekeningen: Gemeenschappelijke Vergadering van de EGKS

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 19-5-1957 tot 1-7-1958
Aantekeningen: van Italië

Functie: Minister van Buitenlandse Zaken
vanaf 15-2-1959 tot 23-3-1960
Aantekeningen: Italië